| DemonicBlood a întrebat:

Scurta intrebare, masturbarea in excces afecteaza cresterea marimii penisului? ( 1 data la 1-3 zile )

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu dar va avea efect negativ asupra vieții sexuale când vei fi cu o parteneră să nu mai simți nimic din plăcerea fizică!
Ai grijă la igienă.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu afecteaza cresterea penisului. Poate duce insa la ejaculare precoce sau intarziata, probleme de erectie si alte forme de impotenta.

| User a răspuns:

Una scurta, a?smug

| DemonicBlood explică:

14 cm la 16 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i in cap ca-i sanatos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 cm la 16 ani.hmmthinking ciudat eu la 13 ani o am de 14 cm.mno acum depinde si de organismhappydin cate stiu unele lucruri se "MOSTENESC"de la tata/mamawhistling