| vasikica a întrebat:

Scuzati ca am pus aici intrebare dar cine imi poate spune si mie la schimbu valutar de ex daca vreau sa schimb 20 euro trebuie buletin? iar daca mai trebuie ceva va rog sa-mi spuneti dau funda!

Răspuns Câştigător
| Dexter27 a răspuns:

Da iti trebuie buletinu, sau bcr avea la sucursalele mari, bacomat de schimb valutar si acolo nu-ti trebuie nimic.

5 răspunsuri:
| CristianMarius a răspuns:

Buletin sau pasaport

| aiCEVAcuMINE a răspuns:

La bancomat nu iti trebuie nimic

| vasikica explică:

Deci daca ma duc la bcr n-am nevoie de nimica da?

| fazalunga a răspuns (pentru vasikica):

Dar ai grijca ca esti filmat + ca atm-urile respective verifica orice bancnota introdusa in aparat. asa ca ai grija ce faci happy

| Dexter27 a răspuns (pentru vasikica):

In Baia Mare la sucursala mare asa e, in rest suna la bcr si intreaba daca sucursala din orasul tau are sau nu bancomat, daca nu apeleaza la bisnitari.