| Nutella123456789 a întrebat:

Scuzati categoria.Am facut o mare prostie.Ieri trebuia sa plec undeva si m-am facut cu lama. M-am iritat.Adica mi-au aparut multe bubite dinalea.Si azi fara sa imi dau seama m-am dat cu crema depilatoare peste ele.Si acum sunt pe tot piciorul bubitele si ma ustura.La farmacie nu este crema de galbenele cu ce altceva pot sa ma dau ca ma ustura rau de tot.

4 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Mai intai raceste-ti pelea cu un dus rece si apoi da cu o crema(orice crema e buna), si nu te va mai ustura.Alifia de galbenele era buna dar daca nu e...nu e!

| CorontzGurGurul a răspuns:

Salut, incearca Bephanten, are un efect mai rapid decat crema de galbenele. Bafta

| Angelxp a răspuns:

Incearca a te dai cu ulei de masline, pe mine ma ajuta, in exact 20 min nu mai aveam aproape nimic.Bafta *

| Geo_4879 a răspuns:

Pai date cu un unguetnt ceva...