| Anonim2097 a întrebat:

Vreau sa-mi raspundeti urgent!sad
Am telefonul Samsung Corby TxT si mi-am luat cablu de date dar cand bag cablul de date in pc,telefonul se incarca!sad
Ce fac sa-mi apara fisierele?sad
Funda!:X
Va rog raspundeti cat mai repede!
Scuzati categoria, dar e mai populata!:*

Răspuns Câştigător
| bogdan19952013 a răspuns:

Buna! ai de facut doar 3 pasi:
Pasul 1: bagi cablul de date in USB-urile din fata sau spate (nu conteaza)
Pasul 2: descarci de pe www.google.ro driverul Samsung Corby TxT (pentru. tel.)
Pasul 3: instalezi driverul
Apoi va merge! iti carantez!
Nu uita de funda!

| Anonim2097 explică (pentru bogdan19952013):

Pai nu gasesc driverul sad

3 răspunsuri:
| patri a răspuns:

Salut! In primul rand vezi sa bagi cablul de date in USB-urile din spatele unitatii, nu din fata si dupa aceea intri la,, (sau ce alta optiune vrei tu sa introduci acolo), Inceraca si tu sa vezi, poate merge, sau daca nu uita-te si pe cartea telefonului, trebuie sa scrie ceva si despre conexiunea la pc prin cablu de date! happy