| Andrew1998 a întrebat:

Scuzati categoria, auziti, deci am Windows 7, si cand intru pe un metin privat, ba nu il ruleaza, ba apare o sura feminina care trebuie sa apas niste litere chinezesti si cand apas zice StartJoc. exe has stopped working. la toate astea zice asa... dc?

2 răspunsuri:
| BomBonika_9617 a răspuns:

Aoleo si eu ce nervi am din cauza asta angryangryangry Deci sincera nu mai pot! am jucat un metin blacknight! intr-adevar imi trebuie sa downloadez ceva dp net am downloadat am fk tot ce trebuie sh acum imi da eroare angryangryangryangry apoi am am downloadat alt metin tot eroare angryangryangry nu mai pot! angryangryangryX nu stiu ce naiba windows sa inst crying cred si eu ca e din cauza windowsul pentru ca pana acum nu mi sa mai int asa ceva sadcrying imi dai fundulitsabig grin:*?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 si windows vista nu accepta ocurile mmporg cu grafica metinului...doar cele cu grafica naspalaughing