| Pyskiss a întrebat:

Scuzati categoria dar am nevoie urgent.Marti e ziua fostei mele iubite...Si m-am gandit sa ii fac cadou ceva, am vorbit cu o colega de clasa de`a ei. si am pus oso intrebe ce iar place. de ziua ei. si ia raspuns ca iar place o bratara sau un tricou cum are gusturi ea.
mi-a zis colega ei ca sa ii cumpar vreo4-5 bratari de margele dar nu din plastic, fiecare bratara sa aiba culoare diferita. ce ziceti fetelor e bine? Daca puteti dati-mi site cu bratari frumoase din margele. sau ce sa-i cumpar.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cred ca ar fi surprinsa sa vada ca stii sa scrii si gramatical.

| FreshFresh a răspuns:

Du-o ma la un restaurant, ia un vin, o mancare speciala si arata i ce a pierdutwinking

| Sen7iment a răspuns:

Care este suma care esti disponibil sa o folosesti pentru acest cadou?

| MihaelaRamona a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia dar... daca vrei sa o impresionezi, nu te zgarCi! de exemplu poti sa-i oferi bijuterii, dar cere ajutorul unei fete, ca voi baietii nu va descurcati, daca ii plac florile, eventual daca stii parfumul preferat, o cina in oras. Si nu uita sa-i amintesti cat e de importan ta pentru tine!