| diana150 a întrebat:

peste o luna e ziua iubitului meu si face 18 ani si nu stiu ce cadou sa-i fac. e un tip sportiv, ii place foarte mult fotbalul. Eu m-am gandit sa-i iau o bratara de argint (i-am mai dat una acum un an si ceva.dar a pierdut-o si am vazut ca tinea mult la ea si m-am gandit sa-i mai iau una), un tricou si un portofel. Ce ziceti, i-ar placea?

4 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Un portofel in care sa pui bratara de argint. happy

| adry2001 a răspuns:

Da eu zic ca i-ar placea daca ai spus ca bratara a pierdut-o si i-o placea mult, un tricou cred ca i-ar placea mult, daca tot merge la fotbal, iar despre portofel ce sa zic. poate crede ca i l-ai luat ca sa aiba de unde scoate banii cand iti trebuie tie vreo rochita sau o hainuta de blana laughing big grin. bine hai ca acum am glumit. nu stiu eu zic ca in loc de portofel poti sa-i iei altceva, poate o ciocolata milka, sti tu in forma de inimioara sau ii poti lua un lantisor de-acela cu inimioara jumatate de inimioara o ti tu jumatate el, dar daca nu-ti permiti eu zic ca e bine ce vrei sa-i iei.

| diana150 explică (pentru adry2001):

Lantisoare nu poartabig grin