| Madiitza a întrebat:

Scuzati categoria, dar este cea mai vizitata
ce credeti ca este mai bine sa fii tu insuti,( ex sa nu te prefaci ca nu te intereseaza ci sa arati ca in il vrei) sau sa te prefaci?

5 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

deci trebuie sa fii tu insati, dar nu trebuie sa jignesti pe cineva, succes

| lizy12iul a răspuns:

Mai bine fii tu insati, pentru ca poate chiar o sa te placa cum esti si o sa fiti impreuna, dar daca o sa te prefaci pana la urma o sa afle cum esti si o sa isi dezvolte o idee proasta despre tine, parerea mea

| Mariaa11 a răspuns:

Eu spun ca mai bine e sa fii tu insati decat sa te prefaci a fi ceea ce nu esti si mai tarziu sa-ti para rau ca ai facut asta.

| Madiitza explică (pentru Mariaa11):

Si daca nu functioneaza? sa o las balta? :s

| Mariaa11 a răspuns (pentru Madiitza):

Daca nu functioneaza inseamna ca nu te merita. Daca nu isi da seama ce fel de persoana esti nu are rost sa-ti bati capul.