| Razvanel231 a întrebat:

Salut care credeti ca sunt cele mai periculoase "CARTIERE" din bucuresti adica asa un top. 10 cele mai periculoase. Dau funda!

Ps : scuzati ca am pus in categoria asta dar este ce-a mai vizitata :d

Răspuns Câştigător
| pantofipantofi a răspuns:

1ferentari
2colentina
3berceni
4salajan
5giulesti
6pantelimon
7rahova
8crangasi
9floreasca
10lipscani

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pantelimon.

| GabyTzu_1295 a răspuns:

Forta colentina love struck. Acum daca stai in banca ta si nu mergi in arfe si nu comentezi aiurea treci linistit prin toate cartierele happy

| spikey1 a răspuns:

Intradevar ferentari e destul de periculos nu prea cred ca ai vrea sa iesi nopatea pe strada asta daca nu esti la putere pe acolo vb vine si in rahova nu e chiar asa de rau cel putin eu stau langa piata si stau de-o viata acolo nu e chiar asa rau daca te cunoaste lumea si nu esti nou in schimb nu cred ca pantelimon e asa de rau

| Razvanel231 explică:

Obor, stefan cel mare astea nu sunt?