| willmark a întrebat:

[Scuzati categoria dar primesc mai repede raspunsu]
Intrebarea lu varutongue :
Cum pot face bani la 15 ani ap 16? Ma pricep bine la pc si la jocuri cum pot face bani [realit] Metoda care merge primeste fundita[Fiti seriosi va rog...]

Răspuns Câştigător
| AlxMro a răspuns:

Iti faci un blog, un subiect uni si interesant. Dupa care te inscrii pe chitika.com si pui reclame pe el. Inscrii blogul pe un site de schimb de trafic astfel sa ai vizitatori. Chitika este doar o varianta mai exista si altele. Poti sa te inscrii pe un site ce te plateste dand click pe reclame, faci vizite si esti platit cu 0, 01 sau 0, 005 pe vizita. Acest program se numeste PTC (pay to click). Mai exista si alte variante daca te intreseaza una din cele de mai sus da-mi un mesaj cu id-u tau.

6 răspunsuri:
| Mademoiselle a răspuns:

Ospatar/Ajutor de ospatar(picol) intr-un restaurant sau intr-o cafenea!

| Costa1 a răspuns:

Iti faci cont pe asta http://www.vizbux.com/? ref=costelll
iti da 10 centi pe clic ai sa vezi tu trebuie sa intri pe sectiune View Advertisements si restul te descurci tu

| Eduardi a răspuns:

Habar n-am; cauta pe net la institutii

| Bau_Adrian_1992 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/Anonim92 un joc de strategie jucat de peste 90000 oameni in care poti converti banii din joc in bani reali ...incercati,nu este teapa!

| Element_3470 a răspuns:

Pai vorbeste cu ai tai sa iti dea alocatia...mie imi da alocatia si zilele trecute am fost la cineva sa ii refac windowsu si am facut 5lei... incearca si tu.

| willmark explică:

Nu ati inteles... eu vreau ceva sa fac cu pc nu prea am unde oricum cu scoala asa la pc am timp cat stau pe mes bla bla alte pareri