| Rozaliul a întrebat:

Aveti vreo idee cum sa fac cativa bani? Am 14 ani si as vrea sa-mi cumpar un iphone4s si nu vreau sa le cer parintilor pentru ca stiu ca nu au! Si am auzit de la un prieten ca a facut vreo 10000 de euro pe un site (dreamcash parca) si ma intreb cum as putea face si eu ceva gen! Daca as reusi sa strang 800 lei ar fi perfect! Stiti vreo metoda ceva prin care sa fac niste bani? Metoda care merge primeste funda! (scuzati categoria, dar e cea mai vizionata) laughing)

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

NU visa la ce deocamdata nu poti avea!
Multumeste-te cu telefonul pe care sigur il ai iar net ai!
Pe termen scurt nu merge nicio metoda.
Tu termina scoala, munceste si vei avea ce doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razi? Adica stii ca incalci regulamentul si razi? Hai la Afaceri si Financiar, deocamdata.Si inca ceva:la 14 ani, legal nu poti lucra.

| Rozaliul explică (pentru anonim_4396):

Prietene,nu te mai imflama, ca nu sunt singurul care face asta (-_-)! Am intrebat ceva, daca stiai sa-mi raspunsi imi raspundeai la subiect.

| NameHarris a răspuns:

Si tu ai vajut acei bani?laughing)Sau te iei dupa povesti spuse in vanthappy

| Rozaliul explică (pentru NameHarris):

A luat foaie din aia de la banca cu contul lui!winking