| Danny8135297 a întrebat:

revin cu o intrebare, scuzati categoria, am ales-o pentru ca este aproape cea mai populata... infine, intrebarea este: Eu am router, pe parcursul zilei internetul merge bine, dar cand intra si fratele meu mi se mareste foarte mult pingul, cum pot face? Fara abonament etc... Va rog ajutati-ma e prea stresant sa am ping 160 in jocuri precum SA:MP si nu este de la hosturi etc, e de la router, cel mai bun raspuns primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Este de la net ai viteza foarte mica! Nu poti face nimic altceva decat sa maresti viteza la net sau sa schimbi firma de la care ai contractul

1 răspuns:
| vioricavio a răspuns:

In momentul in care ai mai multi utilizatori de internet in casa, viteza se imparte.Deci daca ai o viteza la net de 4Mb sa zicem si se conecteaza 4 persoane la acelasi router o sa se imparta viteza la 4 si vei avea o viteza de 1Mb/pc.