| Boomboombaw a întrebat:

Stie cineva cum se numește crema care se folosește in tratarea fimozei?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cele mai indicate creme/unguente care pot fi folosite in vederea inmuierii celulelor rigide de piele existente in structura inelului fibros situata in capatul extrem al preputiului sunt : BETADERM (betametazona), ori DERMOVATE (propionat de clobetasol 0, 05%) sau in lipsa acestor unguente se poate folosi cu destul de mult succes si crema NIVEA. Multa sanatate!

1 răspuns:
| teli92 a răspuns:

Mie doctorul mi-a dat sa ma ung cu betadina