| Josseph a întrebat:

Scuzati categoria (stiu sigur ca este printre cele mai citite asa ca... )
As dori sa ma ajutati si pe mine cu niste idei de nume frumoase pentru jocuri (4story) - mmo- NU MA REFER SA FACETI MISTO CU : ex: m-am.dus.la.benzinarie, c@c@reZe, sau altele de genul asta! Nume ca si Sir, Rai (folosite deja straight face ). Astept cu mare curiozitate happy

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Exemplele alea ale tale chiar sunt tari laughing, desigur nu sa le folosesti ca nume.
Poti pune un nume de personalitate, veche sau moderna big grin
Eu asa fac. Sau daca nu, un nume de personaj dintr-un film sau ceva de genul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi pun numele meu si alte caractere de ex : pe mine ma cheama roberto si am numele la cs RBX la mmo-uri RoBByX e imposibil sa nu stii un nume, trebuie sa te gandesti...