| Ramona_Salajan_1993 a întrebat:

peste cateva zile este ziua mea si nu prea am idei ce sa fac sa fie speciala. Cand spun ce sa fac ma refer la totm jocuri, decoratiuni, mancare. Va rog ajutati-ma. Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

In primul rand, la multi ani! In legatura cu locatia, daca ai destul spatiu in casa sau stai la curte, invita cativa prietenii la tine. Fa un playlist cu melodiile preferate, ale tale si ale prietenilor tai.
Decoratiunile poti sa le faci singura. Gasesti o gramada de idei DIY pe internet. Eu ma inspir de pe pinterest.com Poate gasesti si tu ceva interesant acolo. De mancare, la fel, poti sa gasesti multe idei pe site-ul acela. Puteti sa jucati carti si cine pierde primeste o provocare sau karaoke, sticluta, etc.
Spre seara puteti sa faceti popcorn si sa va uitati la un film de comedie sau ceva horror.
Cam atat. Eu zic ca nu conteaza atat de mult lucrurile astea ci faptul ca o sa fii cu prietenii tai si sigur o sa va distrati.

2 răspunsuri:
| BoldorDanceanuBiaBianca04 a răspuns:

Pai, decoreaza-ti casa cu lucruri manuale, uitati-va la un film si jucati un joc de masa in mai multi, un joc de genul " nu te supara frate" mancarea sa fie buna, si nesanatoasa ( ca la o zi de nastere) felul umu...cartofi prajiti, felul doi tort, sa fie se destul suc, si muzica ta preferata si cam atat...aduti prieteni si nu uita sa te distrezi! happy la multi ani!