| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati de categoie dar ce reviste cu care poti fa comanda stiti in afara de avon, oriflame si lady's?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Federico Mahora, Hemel, Forever, etc.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Scândură a răspuns:

Buna! Incearca Amway sau LR Health & Beauty Systems! Sunt destul de populare si au produse de calitate!
Sper ca te-am ajutat!

| Scândură a răspuns:

Si daca vrei sa afli de unde sa faci rost de cataloage sau sa vorbesti cu reprezentantii, da-mi mesaj pe privat!happy

| Frumushica96 a răspuns:

Pai eu atat mai stiu ca este ceva ca si avon si astea doar ca se numeste FM cauta si o sa gasesti produse frumoase kiss

| Polomitreaci a răspuns:

Live care

| didiutza_8442 a răspuns:

GoldCosmetics.succes! fundita?

| LostInTheDarkness a răspuns:

Si daca stii ca nu e categoria potrivita pentru intrebarea ta pentru ce mama dracului mai postezi la aceasta categorie?straight face