| toader_3041 a întrebat:

Mai stiti si alte reviste gen avon, oriflame, lady's? astept raspunsuri

4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Poate nu ai auzit de Life Care. Poti sa vezi catalogul aici: http://www.life-care.com/catalog/ Daca doresti sa te inscrii pot sa te ajut.

| April27 a răspuns:

Pai:

-Bravo Girl!

-W.I.T.C.H

-Avon

-Oriflame

-Lady's

Altele nu prea mai stiu imi cer scuzesad sunt sigura ca nu imi vei da funditacrying

| bebyka_5746 a răspuns:

Da mai stiu eu dar una singura "FM"nu stiu st parfumuri mai mte daca raspunsul mew ti-a fost de folos fundita

| AVONalina a răspuns:

Yves rocher mai exista, este foarte bun dar e cam scump si nu ofera discounturi - doar anumite produse pentru comenzile de o anumita valoare. si mai gasesti ceva interesant (desi nu sunt produse cosmetice) pe quelle.

dar la avon gasesti tot ce vrei! si acum au bagat si multe multe premii noi, cadourile pentru reprezentanti sunt mai multe decat erau pe anul trecut! sa nu mai vorbim de cele pentru lideri!
( http://avonromania.blogspot.com/ )