| DenysaDeny99 a întrebat:

Scuzati-ma pentru categorie dar am vazut ca este cea mai populara. Am o problema.De ieri ma doare mai jos de burta dar azi nu mai m-a durut ca ieri pentru ca ieri m-a duruf foarte tare(nu mi-a venit inca ciclu)Este ceva grav ca imediat fac 13 ani si nu mi-a venit? Cam cand ar trebui sa imi vina pentru ca eu sunt dezvoltata si fac si sport. Cel mai buyn raspuns funa!

2 răspunsuri:
| Dev_Laurentiu_1993 a răspuns:

Ne dai si noua o poza cu tine sa vedem cat de dezvoltata esti?

| DenysaDeny99 explică:

Scuzati-ma pentru greselile de ortografie dar m-am grabit