| MaDuulicii a întrebat:

Acum ceva timp am avut un status gen "Daca maine mor, cui o sa ii pese?". Nu era chiar asa, dar era vorba despre asta. Si ce vreau eu este sa gasesc statusul ala. Daca imi poate da cineva statusul pe care il caut.

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

De’as afla ca maine mor sau peste o ora
Viata merge inainte cu mine sau fara
Merge inainte orice s-ar intampla
Mergi si tu inainte odata si odata se va intampla.

Acesta este?

2 răspunsuri:
| MaDuulicii explică:

Nu.
L-am gasit eu.
Este: Daca maine mor asta e. Toata lumea o sa intrebe "De ce?". Nimeni nu o sa planga la nesfarsit. Si peste o luna "Asta e, a murit!"
Mersi oricum, este frumos si statusul tau

| danamaria99 a răspuns:

Si mie imi place status-ul asta... S eu l-am cautat pana mi-au sarit capacele