| ionuttemeri a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare cum sa fac sa schimb statusul de membru junior in status de membru senior ca tot caut de o luna si nu mai gasesc e aiurea

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu tu il schimbi ci echipa TPU, pentru asta trebuie sa indeplinesti, cumulativ, 2 conditii: sa ai cel putin 10 zile de activitate pe TPU si sa fi raspuns la cel putin 100 de intrebari. Pntru a te lamuri cu activitatea pe TPU citeste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
statutul il va schimba Adminii in momentul care tu o sa ai 10 zile vechime pe site si 100 de raspunsuri date bune si de calitate, apoi vei deveni senior..fi activ, ai dor 3 raspunsuri date.
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Pentru a deveni senor trebuie sa ai cel putin 100 de raspunsuri care sa nu fie raportate/ sterse, si 10 zile de la inregistrare.

| Crucified a răspuns:

Cum vrei tu să fii senior dacă nu eşti în stare să dai măcar 100 de răspunsuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Acest statut ti-l schimba adminii, nu poti face tu.
Trebuie sa fii activ zilnic aici sa dai cel putin 100 de raspunsuri si sa ai 10 zile vechime pe site, atunci iti vor schimba adminii statutul de junior in senior.
Te pup!

| MisFit20 a răspuns:

Trebuie sa fi activ, aici, sa raspunzi la inntrebari, sa pui intrebari. Sa fi de ajutor intr-un cuvant.

| miru20cmrecords a răspuns:

M-am uitat in profilul tau si mai ai nevoie de 97 de raspunsuri si 3 zile.