| tania_3947 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste statusuri mai speciale! Intr'o zi gasisem un status misto, era de genul: e viata mea personala, fac ce vreau. sa nu va intereseze daca am iubit sau nu... Cam asa... nu mi'l amintesc acum. Il caut de ceva timp! Dau funda celui care imi gaseste statusul sau care imi da niste statusuri de genul ala (status care'l gasisem)!

1 răspuns:
| Rihanna a răspuns:

Nu asteptam nici o rasplata.doar sa ma mangai cateodata!

cea mai mare greseala:sa incerci sa-ti scoti din minte ceea ce nu vrea sa dispara din suflet!

Daca barbatii nu au memorie, nici femeile nu au trecut

Dar acum cand ne certam se aduna doar nori...
Si curg din ochii tai lacrimi pana in zori...

Nu pot fi a oricui...
Dar as fi a nimanui daca nu ramai

Si ma tii strans imi spui sa nu`ti dau drumu...
Si`n mintea mea se opreste timpu` cand iti simt parfumu...

Sa recunoastem ca ne pasa... fara sa fim atat de zmei...
Iti spun acum ca imi pasa...se vede in ochii mei.

Ia`ma de mana
Ca suntem puternici impreuna

Ce daca ne pierdem, doar stii ca e normal...
Sa vezi cum ne intoarcem doar ca sa ne pierdem iar...

Tu sa nu pleci ca lasi in urma zeci de urme reci...
Si rupi din noi n`o sa mai fim nicicand intregi...

Esti baiatul in care am crezut, si ce ganduri aveam pentru tine.Azi pe frunte iti dau un sarut,iti spun adio, sa uiti de mine!

S`au nascut furtuni in tine, alegi sa taci. Confuz ridici armele in fata celor dragi.

Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi. mie`mi vine sa rad. e neplacut. dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.

Iar am iesit pe strazi in casa nu mai rezist``` De astazi tin regim de vise`, sa te uit mi-am promis

Poate ca ai vrea sa mai fii langa mine cum erai candva... Dar fierbe tot sangele in tine cand stii ca imi vad de viata mea

a trebuit sa plec... stiu, inghiti in sec.