| Lorena_3838 a întrebat:

[Scuzatzi categoria dar e cea mai accesata, decibig grin]
E adevarat ca Zac Efron si Vanessa Hudgens s-au despartit? broken heart
Asa am auzit barfe prin Bravo Girl...
E pacat sa se desparta unul din cele mai frumoase cupluri Hollywoodbatting eyelashes, mai ales ca au fost impreuna 5 ani si s-au si logodit puppy dog eyes.
Dau fundita celui care imi raspunde si isi motiveaza raspunsul (accept si linkbig grin)...
Ms anticipat happy

Răspuns Câştigător
| roksy a răspuns:

Da s au despartithttp://www.cinemarx.ro/......despartit/

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
S-au despărţit de mult timp, să ştii. Şi mie mi se pare puţin cam regretabil, dar asta este.

| Castiel a răspuns:

Si cui ii pasa? Ce te bagi tu in viata lorrolling on the floor lol frate ciudata esti...

| criştiyan a răspuns:

Pe cine intereseaza laughing

| MadalinaDaiana a răspuns:

Da s-au despartit tongue
Mie una imi pare bine tongue
Zac nu o merita pe Vanessa happy

| ramona_3149 a răspuns:

Da este foarte adevarat ca s-au despartit pentru ca nu se mai intelegeau destul de bine in ultimul timp! fundita?