| goodandreea a întrebat:

Am o problema cand bag cablul de date in telefon si apoi in calculator imi apare ca se incarca telefonul... ce trebuie sa fac?

13 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Foarte multe fac asta pentru ca pentru ele reprezinta o sursa de energie pentru alimentare la unele nu ai ce face. unele mai ai optiune in soft depinde de telefon

| kogi1983 a răspuns:

Nimic! chiar se incarca happy

| harhas a răspuns:

In primul rand.ce telefon ai?
1.intra in setari la telefon. poate gasesti ceva optiune pentru conectare la pc a telefonului si alege optiunea data transfer sau ceva de genu.

| aeroclub a răspuns:

Am mai intalnit oameni cu probleme de genul asta este o eroare din softul telefonului adica mai pe scurt ai capatat un virus in telefon trebuie sa te duci cu el la un service sa vezi ce poate sa-i faca daca e un Nokia e mai simpla treaba ca exista multe programe cu care se poate resofta happy

| MojooJoj0 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic.nu e nimic rau in asta.si mie mi se intampla(am LG)

| Anonima009 a răspuns:

Depinde de telefon, dar asa arata si la al meu, si totusi se incarca dar merge si sa pun melodii si alte llucruri pe el, daca nu iti merge e de vina ori telefonul ori calculatorul.

| Brendy2000 a răspuns:

Pai nu este o problema. happy Asta inseamna ca telefonul fura energie de la calculator.winking Nu-ti fa griji, e normal, si mie mi se intampla! *Funda*big grin

| aaadddee95 a răspuns:

Buna! TPU cum incarc un videoclip de pe telefon pe calcualtor cu cablu USB?

| goodandreea explică:

Am SAMSUNG GALAXY ACE
SI ce trebuie sa fac ca sa nu se mai incarce si sa aiba loc transferul?

| goodandreea explică:

Ce trebuie sa fac sa nu se mai incarce (am SAMSUNG GALAXY ACE)

| Alexinno222 a răspuns:

Pai fi atenta! Asta inseamna ca iti incarca telefonul asa fac si eu cateodata bag cablul de date si mi se incarca telefonul nu este bun cablul garantat! I-ati un cablu nou! fundita?

| Balan_Florinbass_1969 a răspuns:

Buna ziua ce trebuie sa fac sa-mi bag poze pe telefon din calculator

| AndreiEdi a răspuns:

Andreea stai calma! Orice SmartPhone sau IPhone face asa! Nu te speria si nu te lua dupa toti.....si eu m-am speriat acum 1 luna cand mi-am luat S3 si apoi am aflat ca asa face! Nu are niciun virus cum zic altii