| Andre a întrebat:

Am un telefon S5230 Star si nu pot sa bag cardul acela de descarcat[am uitat cum se numeste ] in monitor merge nici o problema il bag in tel si in calc dar sus la tel apare un calculator insemnand "Conectat La Calculator" dar pe monitorul calculatorului nu apare nimic sh asept 5 min. nu stiu ce s aii mai fac avetii idee ce treuie instalat un program ceva. Multumesc Anticipat :*:*

1 răspuns:
| djstyle a răspuns:

In meniu telefonului la conectivitate vezi sa fie setat pe "stocare masa"