| cFlorin a întrebat:

[scuze.cat]Sami dea si mie niste instructiuni ale elicopterului radiocomandat DH-21789. Sau daca nu stiti dati-mi instructiunile unu elicopter simplu.Eu stiu doar sa-l ridic in aer.Nu stiu sa il fac sa mearga inainte-inapoi.Si.in aer se roteste in cerc nu sta locului.De ce? Funda celui care raspunde explicit.

1 răspuns:
| papusikk a răspuns:

Am eu unul dar e BOSCH 154 dar are app un metru marime suna ma la 07noi doi trei etc si etc