| Mystyk a întrebat:

Hi all! Am o problema, in privinta cu un elicopter de jucarie radiocomandat. Nu stiu ce model e, pe cutie scrie doar 3d Helicopter. Dupa cateva izbituri de perete, cand vreau sa-l ridic de la sol, se invarte incontrolabil. Incerc de la rotita aia pentru al stabiliza dar degeaba. Am vazut ca aripile de jos se invart mai incet decat cele de sus. Cred ca este de la motorul aripilor de jos, dar nu stiu cum sa-l repar sau ce sa ii fac. Ceva idei?

2 răspunsuri:
| anamariaiancu a răspuns:

Incearca sa il tii in mana cand il pornesti adica in zbor dar la distanta de fata ca sa nu te ranesti big grin happy Sper ca te-am ajutat.

| Mystyk explică (pentru anamariaiancu):

Pacat ca nu citesti toata intrebarea...