| Denny_Denisa_1994 a întrebat:

Scuze categoria da e ceva urgent tare joi bunica mea vine acasa si as vrea sa o surprind eu acum nu ne-am vazut de vreo 2-3 ani(ea lucreza in Italia)si asi dori sa nu stiu dragostea surpriza bun venit acasa etc. ati inteles? dau funda tineti minte E JOI PRIMA ZI DE PASTE ap arew o terasa mare si ii fac un desen de paste pe ea cu creta alte iudei urgentttttt

Răspuns Câştigător
| StefaniaM a răspuns:

Fa-i o prajitura maaaaaare cu ciocolata si fa-i o prezentare super-funny big grin{eu zâmbesc la astea}

4 răspunsuri:
| bokorrobert1999 a răspuns:

Poti sa desenezi un iepure cu un cos in mana Stanga si un ou in mana dreapta lângă iepure sa fie scris bun venit acasă poti sa încerci si o felicitare de bun venit bafta

| Naяutσ a răspuns:

Deschide cartea de romana! Bunica ta sigur va fi fericita vazandu`te ca inveti sa scrii!

| Denny_Denisa_1994 explică (pentru Naяutσ):

Hai ma dupa 3 ani trebuie sa fac ceva + e vacanta 2 idei bune prajitora si desenu cel ce da cele mai faine si multe idei pamblica (nu ma pot hotara cui Iulia sau borokoor deci mai pundeti o idee voi) urgent repet

| Denny_Denisa_1994 explică:

Offfffff sau schimbat programarea vine vineri si nu stiu ce sa-i fac repede fundita