| dyanna102000 a întrebat:

Ce as putea face sa o surprind pe cea mai buna prietena a mea? De ziua ei. Pt ca ea este in Bulgaria si nu vine in tara. Ce surpriza as putea sa ii fac? Urgent! Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| Denisuca21 a răspuns:

Fa un filmuletz cu tine, cantandu i 'la multi ani' si posteaza pe o retea de socializare unde sigur il va vedea!
Sau editeaza o poza cu tine si cu ea, pe care la fel o vei posta undeva!
Eu sper sa ramai la cantat, e super...mie mi au facut asta cativa prieteni si am fost atat de incantata! Mult succes!

| TheBlogger a răspuns:

Ia mai multe poze cu voi două şi fă un colaj şi scrii şi tu câteva momente frumoase pe care le-aţi petrecut împreună. Va aprecia faptul că măcar ţi-ai amintit şi că ai făcut ceva drăguţ.