| larisuca a întrebat:

Scuze de categorie. Dar e cea mai vizitata si am nevoie urgent de ajutor...
Am achizitionat acum cateva zile un P5 Alldro. Functioneaza excelent, insa am o problema. Chiar in ziua cand l-am primit, mi-am reincarcat cartela. Aveam deci 150 MB, 2500 minute etc... Si in aceste 3-4 zile mi s-au consumat toti MB pe care ii aveam. Este din cauza unor aplicatii ca facebook-ul? Consuma ele atat de mult MB? :-s
Va rog mult sa ma ajutati, nu stiu ce sa fac. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Da consuma!

| alexeroberto a răspuns:

Da consuma si nu iti ia tot dintr-o data iti ia dupa 2-3 ore fb astaa