| Erica33 a întrebat:

Scuze la categorie dar dau funda:

am o mare problema cu telefonul bag cartela si bateria in el dar imi scrie ca nu am initializata nicio cartelaSIM. Acum o saptamana mi-am schimbat cartela deoarece cealalta s-a ars si asta o am de o saptamana si nu am avut probleme cu ea pana acuma PS:am si credit pe ea. FUNDA si voturi

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

De unde stii tu asta?
In ziua de azi materialele electronice sunt facute la gramada si calitatea nu o mai gasesti la tot pasul.
Tu du-te si schimb-o, e dreptul tau, lasa statisticile happy

5 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Cartela este magnetizata si telefonul nu ti-o mai poate citi.Mergi si schimb-o!

| grab a răspuns:

Se mai pot arde cartelele nu iti face griji, mergi din nou si schimbati-o nu e nicio rusine.

| Erica33 explică (pentru grab):

Dar...eu st ca numai cartelele vechi se pot arde...

| grab a răspuns (pentru Erica33):

De unde stii tu asta?
In ziua de azi materialele electronice sunt facute la gramada si calitatea nu o mai gasesti la tot pasul.
Tu du-te si schimb-o, e dreptul tau, lasa statisticile happy

| Arkhasas a răspuns:

Penetrezi telefonul cu obiecte? Ăsta se cheamă viol, câţi ani are? Dacă mai e şi minor te aşteaptă pârnaia.

| Yhugato a răspuns:

Cartele nu se ard! se demagnetizeaza, te duci de unde ai luat cartela mai platesti 10 euro, ii dai buletinul si ti-o rezolva gata incarcata, asta in cazul in care nu vrei sa pierzi numarul, daca vrei sa o schimbi iti cumperi una noua
eu asa am facutwinking, bafta,