| stangaionut a întrebat:

am 2 probleme cu telefonul meu: Am un Samsung S3 Mini GT8200 si o problema o am la baterie: daca stau pe facebook,bateria tine maxim o jumatate de ora si cealalta e ca daca activez netul pe cartela, se stinge brusc telefonul...ce as putea face?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Prima intrebare:
Schimba bateria daca vrei sa stai mai mult.

A doua intrebare:
Posibil un bug de la android, incearca o resetare si vezi daca mai face asa.

| Darr1u5 a răspuns (pentru Intruder19):

Ambele probleme le are de la baterie. Daca o schimba cu una noua nu o sa mai aiba probleme nici cu statul pe facebook si nici cu stingerea telefonului la activarea netului pe cartela! Eu am fost in situatia asta.

| Darr1u5 a răspuns:

Cea mai buna optiune e sa iti cumperi o baterie noua!

| stangaionut explică:

Bun,am inteles cu bateria, dar cu netul? Care ar fi problema?

| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

Poti gasi im magazine, bateri exacte ca a telefonului tau poti sa iti cumperi una