| Papusika1234 a întrebat:

Scuze pentru alegerea categoriei
Prieteni virtuali straini, voiam sa va intreb daca cumva exista in Romania site uri pentru oameni tristi, site uri pentru cei Emo, ca si Omegle sau Facebook, nu conteaza, doar sa fie ceva(dar pentru depresivi, nu sex sau de astea). Nu matrimoniale, doar un site unde iti faci prieteni noi.
Dau funda daca stie cineva, multumesc

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

Exista. Ai cautat bine?

http://www.emo-kids.myforum.ro/

9 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Iesi din casa si socializeaza. Lasa prostiile. Si da sunt destule HUBuri si fel si fel de organizatii. Incearca doar sa le descoperi. E Facebook-ul plin de fel si fel de grupuri de oameni VESELI. Lasa prostiile la 15 ani nu ai de ce sa fii trist. Trist sa fie cei ce nu au unde sa puna capul noapte si nu au ce manca o saptamana intreaga. Tu ai acces la internet so...shut your mouth off

| RAY a răspuns:

Exista prieteni? pe bune? exista asa ceva? nu exista asa ceva numa ipocriti exista

| Oana92 a răspuns:

Stiu ca e offtopic, dar depresia nu se trateaza in online, ci la specialist!

| Domintotcevad a răspuns:

Dam nr tau si hai sa vb

| Papusika1234 explică:

Inca caut...

| Papusika1234 explică:

Nu mai e nimeni acololaughing

| seth2016 a răspuns (pentru Papusika1234):

Au fugit toti.

Asta e viu, dar nu e romanesc
http://emo-corner.com/forums/

| seth2016 a răspuns (pentru seth2016):

Si asta e mort.

| Papusika1234 explică:

M-as descurca si de ar fi pe engleza, doar sa fie viu