| YoungMoneyWeezy a întrebat:

Scz categoria. Vreau sa-mi pun un piercing in buza de jos.Am o intrebare doare?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Depinde în ce loc mergi.De obicei,dacă mergi la un salon special pentru piercing-uri,au tratamente speciale pentru evitarea durerii.Dar te va deranja pe tine după ce îl pui, atunci te va durea, până te obişnuieşti cu el.Şi nu numai.De la acest piercing pot să-ţi apară răni severe,infecţii, hemoragii. Poţi avea probleme serioase, încă le mai poţi evita...

10 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Logicrolling on the floor)

| simiiii a răspuns:

Buna:*! Eu mi-am dat de vreo 4 ori rolling eyeslaughing) bine il puneam il tineam cateva zile/saptamana si il dadeam jos mi se astupa gaura si trebuia sa-mi dau iar.happy pe mine nu m-a durut decat foarte putinhappy:* Bafta!

| ααntoo a răspuns:

Dahappy
ti se umfla putinhappy
dar te vadurea doar cateva zilehappy

| ciufulixx a răspuns:

Heyhappy nu doare deloc eu am 2 tongue in buza de jos si mi le-am facut singurawinking

| TheSearcher a răspuns:

Da; p. si primele 3-4 zile chiar saptamana pana se vindeca rana

| Bibishorrrr a răspuns:

In mijlok doare, dar nu foarte tare atunci cand o dai... dupa aceea o sa te doare mai tare cand o sa mananci sau ceva dar o sa treaca.iar in lateral e totul bine nu te doarebig grinfunda?

| lolobv a răspuns:

Eu am 3rolling on the floor si pe mine nu m-a durut din cate stiustraight face da sa te duci la cineva specialist sa til bage

| VonStauffenberg a răspuns:

Da va durea pentru ca iti perforezi buza cu acul de la percing, dar bu va dura mult. tine minte la mine Daca nu ii durere nu ii placere.cand til pui nu te gandi la durere.

| SloOpY a răspuns:

Cred ca v-a durea doar 10-15 secunde apoi va trece...asta daca nu se infecteaza
bafta:*

| YoungMoneyWeezy explică:

Ms dserasp.Nu pot sa va dau la toti funda da va dau voturi.