| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa! Deci, vreau sa imi pun piercing in buza superioara. Ce parere aveti? Doare, se mai poarta in buza? Cat mai multe pareri, va rog. pupici :*

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La noi puneau oamenii in nas la anumite animale ca sa nu rame sa strice cotetul.

| Liviu a răspuns:

Cand iti faci un piercing nu ti-l faci 'ca se poarta' ti-l faci ca te defineste si ca iti place tiewinkingEu am in limba.Nu m-a interesat daca 'se poarta' eu am vrut, l-am facut.Riscuri multe,risc de infectie,si multe altele happydar am riscat, n-am patit nimic, am avut noroc
Chestie e ca... in buza e mai aiurea, daca te loveste cineva in buza, iti sparge dantura de la cercel happy