| pisylayla a întrebat:

Scz categoria. Vroiam sa va intreb (pe fete) cum va imbracati in prima zi de scoala? sunt in clasa a VII-a. Cum sa ma imbrac? Puteti sa-mi spuneti si niste magazine de incaltaminte/imbracaminte din iasi? La preturi bune. Nu f scumpe.

2 răspunsuri:
| iubiricaa a răspuns:

laughing.du-te fato so cauta prin magazinelaughing. prin tot iasu' nu gasesti un magazin de incaltaminbte sau unul de imbracamintelaughing

| Brokencyde_1562 a răspuns:

Bn eu sunt boboaca acum si o sa imbrac in felu urmator : ghete gotice cu dress negru cu gauri fusta neagra cu lant gros un tricou negru cu o pisica pe el:X si ca accesorii bratarile facute de mine o bratara cu tinte si zgarda cu tinte. depinde ce stil ai tu acum! bafta