| ea0doar0ea a întrebat:

stiu ca multe fete au pus aceasta intrebare, dar as vrea si eu sa stiu happy Cum va imbracati in prima zi de scoala? puteti da si link-uri ( clasa a VII a) Merci!

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Maii..depinde de stilul tau, eu ma imbrac ca de obicei, dar mai ''accentuat'' sa ziclaughing
Is mai baietoasa.
Am un tricou fosforescent, pe o parte destul de larg, dar stramt jos, o pereche de blugi stilul acela decolorati, bascheti inalti! happy Si cam asa.
Fiecare cu stilul lui, iti poti lua pur si simplu o pereche de blugi si un tricou haios oh go on cel mai bine!

7 răspunsuri:
| Buburuza2222 a răspuns:

Doaaaamnee dar ce aveti frate toti? In prima zi de scoala te imbraci in haine normale nu te duci ca la discoteca! Prima zi de scoala e pur si simplu o zi ca celelalte! Parca trebuie sa te duci in nu stiu de haine de firma sau nu stiu ce bijuterii ca sa stea toti retardatii dupa fundul vostru! Si dupa aia nu va convine!

| MaryahMaraia a răspuns (pentru Buburuza2222):

thumbs up tin cu tine, omule!

| Buburuza2222 a răspuns (pentru MaryahMaraia):

Macar cineva are ceva in cap! Nu doar mamaliga!winking

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Buburuza2222):

Indeed.
Categoria asta e inundată de întrebări de genul.

| Luii a răspuns:

Pai dupa parerea mea trebuie sa faci o impresie buna happy.Eu as opta pentru o camasuta si o fusta.