| Heys a întrebat:

SCz De categorie :Am luat o teapa Ingrozioare sunt di Pitesti am intrat la liceu cu media 9.21 si am pus primul zinca SN si nu am intrat acolo ca au crescut mediile si am intrat la ODobescu. Dar la zinca si IC Bratianu la rest profilelor puteam sa intru dar nu le-am pus pentru ca anul trecut media lor a fost foarte mare.Acum as vrea sa ma transfer la Zinca dupa prmul semestru.Eu sunt capabil sa invat pentru ca am avut medai 9.93 pe cei 4 ani da le examen am dat-o in bara la matematica pentru ca nu am citit enuntul bine.Credeti ca as putea sa ma mut la zinca dupa primul semestru pe Stiinte ala Nat daca am medie mare pe prim samestru sau la alt profil care am media de admitere cel putin egala cu cea care sa intrat? Nu as vrea sa dau spaga sau ceva (Bn o atentie ceva dar nu bani) sau daca as avea rezultate la vreo olimpiada as putea fi primit fara spaga.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie șpagă, trebuie să iei decât examenele pentru transfer, așa s-a mutat și un coleg din Dima la mine în liceu când am început clasa a9a...