| Darkness1 a întrebat:

Buna!Sunt pe clasa a 10 a la profil matematica informatica.As vrea sa ma mut la filologie ...stiti cumva daca mai sunt locuri in Zinca.,Barbu,Odobescu,Bratianu(Pitesti)As dori raspuns de la elevi care sunt in aceste clase ...

1 răspuns:
| CryChristiAN a răspuns:

Salut. SI eu sunt la bratianu mate-info Pitestihappy.
Nu fa greseala de a te muta la filologie.
Mai bine ramai la mate-info si daca nu esti in Bratianu te sfatuiesc sa vii pentru ca este un liceu unde se invata carte, profesorii DAU NOTE BUNE PE MERITU:L ELEVULUI si este mai usor ca la filologie si stiinte socialehappy.
Succes si sa faci alegerea corecta!happy.