| Play4Fun98 a întrebat:

Scz de categorie dar, aici ma refer la cei ce joaca cs puteti a mi explicati si mie cum se joaca pe mapele gen sur.green sau suerf.sky2 ca nu inteleg pls explicati-mi si mie ce trebuie sa fac sa merg si eu pe alea adica ce butone sa apas funda

3 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

Foarte simplu, ca sa faci surf trebuie sa ai un bhop obisnuit, iar dupa ce il ai mergi inainte din sageti pe rampa tinand space. Funda?

| BananaSuparata a răspuns:

Cand esti pe partea stanga tii apasat D si pe partea dreapta a surfului tii apasat A.Pt directie in aer in folosesti mouseul.si acolo sunt multe camere secrete in care poti intra.Vei invata cu timpul.In nici un caz sa nu faci surf cu W. Bafta, funda?

| Play4Fun98 explică:

Gabriel scuze ca intreb da ce e acela bhop?