| Chimilica a întrebat:

Scz pentru repetarea intr dar nu ati inteles-o prea bine. Deci baiatului pe care il plac i-am dat un din ala cu cat la % ma placi da doar lui. El stie ca il plac si nu se poarta ca mine ca cu o sora adica nu ma intelege si chestii din astea vine la mine ma ia in brate zambeste ma intr ce fac si se uita ff frumos la mmine. Si mi-a zis la " massu " ala ca ma place 60 %. Funda+Vot

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Numai sentimentele inventate se pot evalua in procente.

| kiss a răspuns:

"Ce inseamna daca un baiat spune ca te place 60 %? " cred ca tu ai spus si eu am inteles exact ce ai spus tuhee hee imi sustin raspunsul de mai devreme happy

| Alexaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

E evident ca te place...
incearca sa ajungi la subiectul asta: de cine iti place...chestii d`astea...
big grin...:X:Xpoate te place nu are "curaj".sa iti zica daca vrei sa cu elbig grinsmug
bafta:*