| Daria356 a întrebat:

Sall TPU
Am nevoie de un sfat, nu stiu ce sa mai cred. Sunt in clasa a 8-a si plac un coleg de la mine din clasa. Deci ma,, sacaie,,, din ultimul timp prietenii lui ma urmaresc sa vada ce fac, si cand sunt in preajma lui sau vine langa mine..prietenii lui se uita atintiti spre mine.El vorbea intr-o zi cu baietii si spunea ca,,te place,nu vezi cum se uita? Se uita cu coltul ochiului la tine,,,,spune-i odata ca o placi, intreab-o a sa accepte,, ..si i.am dat putin de inteles ca il plac si cred ca stie si el..sigur stie. faza e ca nu vrea sa imi spuna ca ma place., de fapt nu stiu ce sa mai cred..ma place sau nu? Mereu cand sunt in preajma lui vine si imi da cu cartea in cap sau ma atinge..fosneste hartii.el nu a avut nici o prietena pana acum..si sa spunem ca e timid cu fetele sa spuna ce simte, e orea orgolios.deci il vad cum se uita la mine si dupa intoarce capul..sta in preajma mea..ma atinge de mana...imi ia o carte de pe masa se duce doi pasi mai incolo si dupa o pune la loc..cand vorbeste cu cineva sau se,, bate,, cu cineva se uita la mine..acum cateva saotamani 2 cred.o colag m.a intrebat daca plac oe cineva si am spus ca nu (acea fata nu ii spune baiatului ca il plac, nuare nici o treaba..si in acea zi am auzit cand un coleg de al meu virbea cu acea fata si ii spunea,, ba nu, ii place de x si el pe ea,,.si multe alte chestii..ma place sau nu? Nu stiu ce sa mai cred..si nu ma luati cu,,mai fetita, pune mana si invata ca dai examen, ai timp de baieti,,

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca iti da cu cartea in cap, atunci sigur te place!

| Daria356 explică (pentru neutrino):

Hmm de ce neaparat cand imi da cu cartea in cap..de ce spui asta?laughing

| Daria356 explică (pentru neutrino):

Hmm de ce spui asta? laughing

| Daria356 explică:

Scuzati-ma pentru greseli, m-am grabit