| LoveItachi4Ever a întrebat:

Hello! Acum 2 sapt. am cunoscut un baiat care m a luat in brate si caruia ii place de mine. Treburile au mers cam asa...eu fumez..si am fost cu el la fumat unde m a pipait.Doar ca el are prietena si nu stie pe cine sa aleaga. Mie cand a inceput sa mi placa de el nu am vrut sa fiu cu el.Dar acum habar nu am. El este cu aia dar cand ma vede pe mine luand un baiat de mana sau in brate este gelos... Iar eu nu stiu ce sa fac. O prietena de-a mea se intelege extrem de bine cu el si i a spus ca ma iubeste foarte mult, acum intrebarea mea este atunci de ce nu vrea sa fie cu mine? Faza este ca lui ii plac fetele foarte feminine si eu sunt cam genul de fata baietoasa. Spuneti mi ce sa fac, cum sa fac sa l castig, adica sa nu stiu dati mi un sfat ca la capitolul asta sunt praf. Plus ca fac in fata lui multe chestii penibile si cand imi zambeste sau se uita la mine eu rosesc si ma uit in alta parte. Chiar nu stiu sa flirtez. Help me!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca te iubea precum zice acum era cu tine si nu cu aia

4 răspunsuri:
| HouseHouse a răspuns:

Face misto de tine crede-ma! Noi baieti aveam asemenea obsesii, pe scurt ne place sa ne facem prietenele geloase!

| IonutGrozav a răspuns:

Spune-i ca ai luat doar foarte-bine la toate materiile si atunci o sa fie super-impresionat si o sa vrea sa va tineti de "mana".

| Danutzell a răspuns:

Pai nu prea stiu dar trebuie sa ii arati indiferenta ...baietii intotdeauna urasc asta!