| crazygamer a întrebat:

Se apropie craciunul si vreau sa ma duc sa ii cumpar prietenei mele un cadou de craciun. Si pe langa asta ii voi scrie o scrisoare, dar am nevoie de ideile voastre la cadou. Suntem foarte apropiati, ne iubim, numai ca ea e putin mai dificila, diferita (altii o cred ciudata). Ea are 16 eu 17 ani. Aveti idee de un cadou nu prea scump (1mil-1 jumate) dragut si nu prea obisnuit?

Răspuns Câştigător
| aligru a răspuns:

Deci, nu mi s a trimis mesajul! am vrut acum sa verific mesajele trimise si mi a aratat ca nu am niciun mesaj... am scris ca o nebuna! Dumnezeuleeeeeeee!

>>>>abia acum am citit de ce nu pot trimite :( am statut junior

In fine, o sa scriu din nou! :(
Iti multumesc pentru ca ti a placut raspunsul meu. Imi place sa daruiesc cadouri si asa fara motiv. La fiecare cadou material adaug vreo 3 sentimentale! :))

La cosuletul spa poti adauga o lumanare parfumata si betisoare parfumate. Poate chiar ceai sau ciocolata calda!

La acelasi capitol poti lua un parfum, pus intr un portfard. Da la google, imagini, daca nu stii cum arata unul. O femeie nu poate avea niciodata prea multe!:)) Mai ales daca foloseste machiaj si chestii. langa parfum pune si o floare!:P

Poti sa i iei un relax and tone! eu am asa ceva! l am achizitionat acum un an de la teleshopping, din pacate!:))
Este foarte bun, doar ca acum am vazut in magazin la 50 de lei, sunt magazine din astea cu de toate, de la haine pana la baterii. Chinezarii le zic eu!
Nu stiu acum daca e original aparatul, insa nu are unde sa dea gres, poate la durabilitate.
E super aparatul, pentru masaj de relaxare, anticelulitic, pentru calcaie. Super si e de efect asa!

Poti de asemenea sa i iei o bratara cu zale mari.
http://www.crownfashion.ro/......re-1405508
ceva de genul. doar ca fara medalioanele alea. Sa i le dai treptat, de ex, luna de luna, cand aniversati ziua cand v ati cunoscut sau ce vrei voi.
Ii iei medalioanele cu semnificatie: de ex: ursulet pentru ca ti zice teddy bear, inima pentru ca ii daruiesti inima ta(asta e bun de v day), lacat si cheie, etc.

De v day poti scrie un fel de pergament din foi rosii lipite cu scoci cu dubla banda. ii scrii 100 de motive pentru care o iubesti!:D eu am facut asta si a fost placut impresionat!:P

Si gata! nu mai am idei!

1 răspuns:
| aligru a răspuns:

1 milion jumate! uhuhu! laughing
Hai sa ne facem de cap!laughing
Daca esti dispus la lucru manual atunci o sa fie o fata foarte fericita!tongue
- un panou cu poze cu voi doi. daca esti harnicut o sa ai timp sa l termini pana de craciun, daca nu poate fi un cadou de an nou!
-un calendar cu poze cu voi doi pentru noul an
imi place ca ii scrii o scrisoare, e foarte frumos!
O felicitare facuta de tine. Poti face una chiar 3d!
-o ciubotica plina cu dulciuri
-o caseta de bijuterii
-un portofel
-o pusculita
-un cd cu melodii cu si despre craciun pe care sa le ascultati impreuna
-un cd cu un film romantic de craciun pe care sa l vedeti impreuna
-un ou kinder (trezeste copilul din oricine. eu le ador si am acus 21 de ani laughing
- un lant la baza gatului cu un pandantiv mic si stralucitor
- un lant cu o placuta pe care sa i gravezi un mesaj
- o bratara cu placuta de gravare, sau pe interiorul unui inel
- un cosulet spa! Cumperi tu toate chestiile separat: un cosulet din nuiele, cel mai ieftin, ii pui fundite chestii, iei sare de baie, spumant de baie, gel de dus, sapun exfolian, crema de corp si un ceolofan si ii faci o funda mare sus si gata
- un trandafir rosu si sa i desenezi cu corector pe fiecare petala cate o inimoara
- chestii personalizate(sper sa nu ma repet) cana cu poza cu voi doi, modifici poza adaugandu va caciulite de mosi and voila! ai o cana de craciun, tricou personalizat, pernuta, puzzle.
-clasicul parfum
-mp4 (sunt acum niste replici super, la un pret rezonabil si calitate rezonabila)
- daca are un telefon fancy, sa i iei accesorii, sau sa i iei sticker la laptop, mouse!
Succes!
Daca mai ai nevoie de ceva detalii, anunta ma!happy

| aligru a răspuns (pentru aligru):

Deci, nu mi s a trimis mesajul! am vrut acum sa verific mesajele trimise si mi a aratat ca nu am niciun mesaj... am scris ca o nebuna! Dumnezeuleeeeeeee!

>>>>abia acum am citit de ce nu pot trimite :( am statut junior

In fine, o sa scriu din nou! :(
Iti multumesc pentru ca ti a placut raspunsul meu. Imi place sa daruiesc cadouri si asa fara motiv. La fiecare cadou material adaug vreo 3 sentimentale! :))

La cosuletul spa poti adauga o lumanare parfumata si betisoare parfumate. Poate chiar ceai sau ciocolata calda!

La acelasi capitol poti lua un parfum, pus intr un portfard. Da la google, imagini, daca nu stii cum arata unul. O femeie nu poate avea niciodata prea multe!:)) Mai ales daca foloseste machiaj si chestii. langa parfum pune si o floare!:P

Poti sa i iei un relax and tone! eu am asa ceva! l am achizitionat acum un an de la teleshopping, din pacate!:))
Este foarte bun, doar ca acum am vazut in magazin la 50 de lei, sunt magazine din astea cu de toate, de la haine pana la baterii. Chinezarii le zic eu!
Nu stiu acum daca e original aparatul, insa nu are unde sa dea gres, poate la durabilitate.
E super aparatul, pentru masaj de relaxare, anticelulitic, pentru calcaie. Super si e de efect asa!

Poti de asemenea sa i iei o bratara cu zale mari.
http://www.crownfashion.ro/......re-1405508
ceva de genul. doar ca fara medalioanele alea. Sa i le dai treptat, de ex, luna de luna, cand aniversati ziua cand v ati cunoscut sau ce vrei voi.
Ii iei medalioanele cu semnificatie: de ex: ursulet pentru ca ti zice teddy bear, inima pentru ca ii daruiesti inima ta(asta e bun de v day), lacat si cheie, etc.

De v day poti scrie un fel de pergament din foi rosii lipite cu scoci cu dubla banda. ii scrii 100 de motive pentru care o iubesti!:D eu am facut asta si a fost placut impresionat!:P

Si gata! nu mai am idei!