| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie Valentines`s Day si nu stiu ce sa ii iau prietenului meu. Suntem impreuna de 6 luni dar in ultimul timp relatia dintre noi s-a cam racit si as vrea sa fie iar ca si inainte. Chiar nu am idee ce cadou sa ii iau avand in vedere ca nu sunt o persoana foarte romantica, dar el da. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

5 răspunsuri:
| Relax_7124 a răspuns:

Cumparai orice ca nu conteaza ce ii iei ca pana la urma gestu conteaza nu obiectul, lui ii va placea oricum pentru ca e de la tine nu de la altcineva, si pentru a face relatia ca inainte nu se poate, se poate doar mai rau sau mai buna, gandeste-te cum sal cuceresti din nou la fel ca la inceput si o sa vezi ca da rezultate

Funda?

| xFaith a răspuns:

Umm o diploma pentru cel mai bun iubit.
Sau o cana personalizata smug
Sau poate un breloc peronalizat
Sau un tricou cu imprimeuri frumoasehee hee

| eSc a răspuns:

Pai...cumaprai si u ceva barbatesc. Ce-ai zice de un parfum mai scump nu din astea de 2-10 lei, Sau poate o cina la un hotel si dupa stiti voi ce faceti pe acolo laughing

Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te iubeste pur si simplu prezenta ta va fi cel mai bun cadou ...nu stiu o zi romantica in care sa va plimbati si nu stiu sa nu v apese de nimeni si de nimic sa vb de voi si numai de voi... iar u sa ii arati ce simti cu adevarat, nu stiu atunci cand il vezi sai sari in brate si sal intampini cu 100 de saruturi si sa faci numai cei place, sper sa-ti fie de folosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fai un sex oral draga