| DouaPuncteIcsDe a întrebat:

Se apropie valentine's day si nu am prieten! nu ma deranjeaza! insa acum urmeaza problema! majoritatea fetelor de la mine din clasa au prieteni si mai tipa prin clasa ca abia asteapta ziua indragostitilor, ca ies in oras cu prietenii si mai multe! intrebarea mea este: Cum pot sa scap de stresul asta?! cateodata imi vine sa si plang! (ps am 12 ani)

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Ca nu ai prieten la 12 ani nu este nimic. La 12 ani ele ies in ora? Poate ies pe bancuta din parc, daca sunt de varsta lor n-au nici o sansa. Pe bune acum, las-o balta! Eu de 15 ani incoace sunt singura de ziua indragostitilor si crede-ma ca nu am nici un stres, pentru mine ziua indragostitilor e ca orice alta zi. Doar ca mi se pare mult mai trista, totul rosu`... :-s
Nu-ti mai face atatea griji, n-ai de ce!

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te streseaza lumea ca ai ies cu iubi nu stiu cum si ce bagati niste chestii in ureche asa nu mai auzi nimic, nu toata lumea are pereche in viata, mai putin eu ca nici nu imi doresc asa ceva.

| gigiro a răspuns:

La 12 ani, trebuie sa plangi cand iei o nota proasta la scoala, cand nu intelegi ceva la matematica sa spunem.Nu se plange ca nu ai prieten si nu ai cu cine sarbatori. Vremea dragostei nu este la 12 ani si chiar nici la 14. Ce-ar fi daca bunicile s-ar duce la gradinita si tinerii de 18 ani ar primi pensie?

| membrugirl2010 a răspuns:

Calmeaza. te, ai 12, totusi, esti micuta, lasa. le pe ele, la un moment dat va aparea ''fat-frumosul'' si la tinehappy!

| AcAdIcA_6275 a răspuns:

Si eu sunt singura de ziua indragostitilor
adica am prieten dar nu suntem in aceeasi tara sad
eu in Cypru si el in Romaniasad
si asa ca tot singura o petrec in fine
oh go on
nu le ascultabatting eyelashes
sau povestestele si u cum ca cica ai prietenwinking
si orisicum la varsta ta esti prea mica pentru prietenbatting eyelashes
nu te teme ca o sa-ti faci si u :*
succes>big grin

| DenisaBiluta a răspuns:

Ignora`le happy Nu e nevoie de prieten ai decat 12 ani crede`ma :*

| dodo13_3589 a răspuns:

Ete pl daca nu te place niminei so gasi unu care sa te placa pana da u iti place vr-o unu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naibii esti asa bleguta si nu intelegi ca cele mai multe sint laude desarte la virsta asta? Zimbeste si nu mai plinge degeaba pentru ca esti una dintre putinele care au ramas sincere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cece? tu crezi toate laudele lor? am impresia ca au ele intalniri si prieteni cum ai si tu.ies in oras? unde? unde anume? in parc? la film? ca de intalniri nici vorba.stai calma ca numai gura e de ele. poti face si tu la fel. le povestesti ce vrei si cum vrei sa fie, doar nu te verifica nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu-i nimic daca nu ai prieten.in plus ai doar 12 anikissSi eu am 16big grin si de Valentine's Day sunt singura, pentru mine fiind o zi ca oricare alta.Nu fac o drama pentru faptul ca nu am prieten
P. S: Nici nu vreaulaughing

| AleAnyo a răspuns:

Bianca, ai doar 12 ani, ca mine. Lasa prietenii acum. O sa avem destul timp de baieti. Crede-ma ca fetele din clasa ta ori te mint ori se mint singure. Si daca ele chiar au un prieten la varsta asta o sa fie nefericite toata viata daca ele incep sa iasa de acum. Si la mine in clasa sunt fete de-astea. Dar nu le baga in seama. Maicamea e exemplu s-a casaorit la 29 de ani si asta pentru ca nu a vrut sa aiba prieten. A asteptat acel baiat potrivit si el a venit atunci cand a vrut Domnul nu cand a vrut ea. Asa se intampla. Dar ma rg, noi suntem copii asa ca sa profitam de copilarianoastra cat inca o avem pentru ca timpul trece repede farra sa ne dam seama. Si atunci cand vom fi mari vom vrea inapoi vremea copilariei si nu o vom mai putea avea. Fi linistita si asteapta-l pe acel baiat potrivit pentru tine. Fi rabdatoare ca Domnul o sa ti-l aduca. Bine? Pa!

| DouaPuncteIcsDe explică:

Merci! da ziua indragostitilor tot nu-mi place laughing! o s-o iau drept o zi... oarecare

| DouaPuncteIcsDe explică:

Si apropo! numele meu e bianca nu Cece(sisi)! laughing