| Yell0w a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a prietenului meu(16 ani) si nu am idee ce sa-i iau.sad Imi dati niste idei? big grin mersi

6 răspunsuri:
| Monica_7453 a răspuns:

O rama cu o poza cu voi 2, un parfum, o inimioaa din plus.depinde.sa-i faci pe o perinaa o poza cu voi.un ceas, un lantisor de argint. la multi ani

| Cici_6929 a răspuns:

Pai iai o cutie o impachetezi frumos iar in ea 100 de biletzele fiecare dintre ele sa inceapa cu: te iubesc pentru... (sub biletzele poti ascunde si parfumul lui preferat) asta la sigur ca o sai placa.

| SquirtleBaby a răspuns:

Un parfum, o bratara draguta, o bricheta daca fumeaza, ceva personal pentru a-i aminti de tine

| BuBu_2524 a răspuns:

Ii faci (daca poti) o fotografie personalizata(puzzle) cu voi 2! love struck sau ceva care sa simbolizeze dragostea/iubirea voastra :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de buget big grin

a-i putea sa-i iei ceva simbolic, sau ceva gen: un parfum, un tricou, mai ales ca acum este cald. un ceas. sau daca stii ceva ce isi doreste el, l-ai putea surprinde asa tongue dar nu in ultimul rand, fa-i o felicitare frumoasa, ca sa ii arati ce simti pentru el tongue
la multi ani :*

| xStres a răspuns:

Eu i-am luat un ceas foarte dragut si finut din argint love struck
Nu'l mai da jos de la mana laughing