| anilorak a întrebat:

Salut.In curind este ziua de nastere a prietenului meu.Implineste 18 ani. Vreu sa'i daruiesc ceva deosebit dar nu am idee ce.Imi dati va rog niste idei.

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Depinde si cati bani ai disponibili pentru cadoul asta...Un cadou frumos pentru majorat este un ceas.Ii mai poti cumpara un lantic cu cruciulita din argint, sau o bratara.

| anilorak explică (pentru Mihaela1964):

Vreau ceva mai simplu, frumos dar creativ.Nu dispun de multi bani.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru anilorak):

Iti trimit mesaj privat.

| anilorak explică (pentru Mihaela1964):

Bine,multumesc

| anilorak explică (pentru Mihaela1964):

Eu m-am gindit sa fac o poza mare cu noi amindoi.Ii simplu dar frumos.Mai ales ca el mi-a spus ca nu trebuie sa ma cheltui pentru cadou.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru anilorak):

Te-ai gandit tare bine, bravo tie!happy