| annemaryevanessa a întrebat:

Se aproprie ziua baiatului de care imi place ( 16 dec ) dar nu stiu ce cadou sa ii iau si nu as avea cum sa il dau deoarece intre noi sunt 20 si ceva de ceva; mama e diriga lui big grin straight face. Va rog o sugestie de cadou si cum as putea sa il dau ( dar nu prin mama ) plz big grin

Răspuns Câştigător
| iiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pfaaa, faza cu lantisoarele e o porcarie xD. o sa te creada o obsedata daca ii dai asa ceva inainte de a fii cu el sau chiar inainte de a stii el ca il placi (nu stiu daca stie sau nu). ok, eu sa fiu in locul tau i-as cumpara ceva simbolic gen: o mascota sau ceva decoratiune. nu stiu ceva de pus pe mobila asa incat sa isi aminteasca de tine cand vede ^___^. sau un pestisor. mi se pare cel mai simpatic cadou ^0^. oricum tu hotarasti.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

20 de ani diferenta intre voi? Mai fata asa ceva e incredibil dar nu imi vine sa cred LOLOLOL. In fine cumparai un dezodorant bun.

| fabiola a răspuns:

Nu stiu ce vrei sa spui cu acea diferenta, nu stiu de ce pui intrebarea la dragoste si sex, iar cadou faci in functie de posibilitati si dorintele acelei persoane. Cum tu nu prea cunosti persoana, cum sa-i stii dorintele si cu atat mai putin noi!

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Nu prea am inteles ce ai scris dar sper ca nu sunt 20 de ani diferenta doame fereste!laughing! ai scris intre noi sunt 20si ceva de ceva nu am inteles?!

| Dianka_4924 a răspuns:

Am inteles ce vrei sa spui))I-i poti darui o poza cu voi 2winkingCeva legat de amindoi intelegi? Sau un colier cu jumatate de inima(a 2-a fiind la tinehee heeUn parfum bunwinkingUn lantisor la toate acestea mai poti adauga o felicitare(poate facuta de tine)si un pupic dulcehappyPa, sper ca ti-am fost de folos:*

| annemaryevanessa explică:

Voiam sa scriu 20 km departare dar m-a distras fratele si... din aceasta cauza nu am reusit sa scriu corect