| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare. Se aproprie ziua de nastere iubitului, ce cadou as putea sa ii fac? Funda happy multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Iepurash95 a răspuns:

Ti-as recomanda sa-i faci o cina romantica... Insa in nici un caz sa nu-i cadonezi ceas, pentru ca e simbolul despartirii si poti sa te certi in timpul apropiat.

| Jasmin15 a răspuns (pentru Iepurash95):

Multumesc mult :* e o ideea superba. happy

7 răspunsuri:
| PureCherry a răspuns:

O poza cu voi doi, cred ca ar aprecia mai mult decat un parfum sau orice altceva.

| Jasmin15 a răspuns (pentru PureCherry):

Multumesc :* dar i-am facut cadou deja 3 poze inramate cu noi happy :*

| Madayna a răspuns:

Un parfum, un ceas, o bluza sau hanorac.

| Jasmin15 a răspuns:

Mai astept si alte pareri happy

| 233 a răspuns:

I-ai putea lua un parfum, un ceas sau ceva de imbracaminte

| Jasmin15 a răspuns (pentru 233):

Multumesc, dar parfum i-am luat vreo 3, ceas are 2, si imbracaminte, hmm, idee buna. dar ceva mai special happy