| liolia a întrebat:

Ce cadou as putea oferi baiatului de care imi place, la sarbtorile de iarna?

8 răspunsuri:
| Marrriaaa a răspuns:

Ceva deosebit care sa-l faca sa-si aduca aminte de tine. Ceva care crezi tu ca i-ar placea si l-ar impresiona. O poza cu voi doi ar fi frumoasa drept cadou.

| Rakanishuu a răspuns:

Un fes fain.

| iubaretulcata a răspuns:

De sarbatorile de iarna eu iti recomand sai cumperi orice dar sa isi aduca aminte cu drag de tine mereu cind vede cadoul primit de la tine...multa bafta, sarbatori fericite

Răspuns utilizator avertizat
| daniellle a răspuns:

Eu sunt de părere că ar fi destul de drăguţ să îi cumperi ceva specific Crăciunului. big grin

| PROTOTYPE a răspuns:

Un ceas, un fes, o esarfa...

| sweatnees a răspuns:

Un globulet, o carte citita de tine se poate chiar si cu continut ceva romantic, o haina maiou sau altceva.dar mult mai bine ar fi
un lucru facut manual poate avea o valoare sentimentala.si daruind sa nu uiti sa mentionezi cai facut cu drag de tine si ca de fiece data cin va vedea sa si aminteasca de tine.